Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > هفتاد و هفتمین جلسه روسای مراکز تحت نظارت واحد استانی کردستان به میزبانی مرکز آموزش علمی کاربردی مهروان مریوان برگزار گردید.

 


  چاپ        ارسال به دوست

http://www.upsara.com/images/1gfd_dj.rm1.jpg
هفتاد و هفتمین جلسه روسای مراکز علمی کاربردی واحد استان کردستان

هفتاد و هفتمین جلسه روسای مراکز تحت نظارت واحد استانی کردستان به میزبانی مرکز آموزش علمی کاربردی مهروان مریوان برگزار گردید.

دراین جلسه که باحضور اکثریت مسئولین مراکز برگزار گردید، دکتر جوادی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان کردستان  ابتدا ضمن تسلیت به مناسبت ماه محرم ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت  امام حسین(ع) و یاران وفادارش و تبریک هفته دفاع مقدس  و آغاز سال تحصیلی و همچنین تشکر از آقای محمدی سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی  مهروان مریوان بابت میزبانی در مورد نرم سامانه جدید آموزشی هم آوا سخنانی را ایراد نمودند.


دکتر جوادی بیان نمود با توجه به محدود بودن سامانه سجاد ، دانشگاه تصمیم برآن داشت که سامانه  آموزشی جدیدی را برای دانشگاه تعریف نماید. که با توجه به نو پا بودن سامانه  قطعاً مشکلاتی  در آن وجود دارد که با صبر و حوصله تمام و همکاری واحد استانی و مراکز مرتفع خواهد شد.

در ادامه هریک از روسا و مسئولین مراکز به بیان برخی مشکلات سامانه جدید و دغدغه های مراکز پرداخته و در این خصوص ضمن همفکری راهکارهای حل آن را ابراز نمودند.


سپس دکتر جوادی  از دو مرکز آموزش علمی کاربردی بیجار  و  شهرداری دیواندره ، که توانستند به ترتیب  مقام اول و دوم استانی را در فعالیت های فرهنگی  استان  کسب نمایند ، به رسم یاد بود لوح تقدیر و جوایز نقدی به مراکز اهداء نمود.

در پایان رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان کردستان به همراه کارشناسان واحد استانی از امکانات و فضای آموزشی مرکز مهروان مریوان بازدید نمودند.


٠٩:٣٦ - چهارشنبه ١٢ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٢٨٢٣٦    /    تعداد نمایش : ٤٣